برای ثبت سفارش کافی است بر روی قسمت ثبت آنلاین سفارش کلیک کنید و پس از انتخاب سرویس مورد نظر خود، فرم مربوط را تکمیل کرده و سفارش را به راحتی نوشیدن یک فنجان قهوه ثبت کنید! ما در ترجمیتو در کمتر از ۱۰ دقیقه سفارش شما را بررسی و پیش فاکتور را برای شما ایمیل می کنیم.

شما پس از مراجعه به ایمیل خود و مشاهده فاکتور، می توانید با مقایسه سطوح ارائه شده نسبت به انتخاب یکی از حالت های کیفی (طلایی، نقره ای، برنزی) متناسب با کیفیتی که نیاز دارید و یکی از حالت های تحویل (فوری، نیمه فوری، عادی) نسبت به پرداخت آنلاین و تکمیل سفارش اقدام کنید.

اگر با قیمت ها و یا زمان های تحویل مشکل داشتید حتما با ما تماس بگیرید. پس از پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب، ترجمیتو با حساسیت بالا بهترین مترجم متخصص و متناسب با سفارش شما را انتخاب کرده و سفارش را به ایشان می سپارد. مترجم موظف است سفارش را با بالاترین کیفیت ممکن انجام داده و دقیقا سر وقت تحویل دهد.

ترجمیتو استانداردهای بین المللی را رعایت می کند و پروژه را به صورت بخش به بخش از مترجم تحویل می گیرد، ارزیاب ها و کارشناسان حرفه ای ما هر بخش را به دقت بررسی و بازبینی می کنند و در صورت درخواست مشتری بخش های تایید شده را تحویل می دهند.

در آخر پس از تایید کیفیت کار توسط کارشناسان خبره و ضمانت کیفیت توسط ترجمیتو، پروژه کامل شده تحویل نهایی می شود. اگر به هر دلیلی در تحویل تاخیر داشته باشیم متعهد به پرداخت خسارت هسنیم. ترجمیتو سفارش ها را متناسب با سطح پرداختی گارانتی کیفیت می کند.

ثبت سفارش توسط شما بدین معنا است که تمام بندهای شرایط و ضوابط ترجمیتو را درک کرده و پذیرفته اید.

الف – شرایط عمومی

-زمانی که کاربر سفارش خود را در وب سایت ترجمیتو ثبت و مبلغ سفارش را پرداخت کند، قراردادی میان کاربر و ترجمیتو منعقد می‌شود.

– هزینه و زمان لازم برای انجام پروژه پس از ثبت سفارش توسط ترجمیتو در اختیار کاربر قرار می گیرد.

-ترجمیتو دسترسی دائمی و بدون وقفه به وب سایت را تضمین نمی کند.

-هزینه مالیات ارزش افزوده در این قرارداد از کاربر اخذ نمی گردد.

ب – لغو، مرجوعی و خدمات پس از فروش

-ترجمیتو می تواند طبق صلاحدید خود و با دادن اطلاع به کاربر، هر گونه قرارداد را لغو نماید. این اطلاع رسانی می تواند به صورت ایمیل، تلفن و فکس باشد. در صورتی که یک قرارداد از سوی ترجمیتو لغو گردد، ترجمیتو موظف است کل مبلغ آن سفارش را به کاربر بازگرداند.

-کاربر هم می تواند طبق صلاحدید خود هر گونه قرارداد را با دادن اعلان به صورت ایمیل، تلفن و فکس در روزهای کاری و ساعات اداری لغو نماید. در صورتی که قرارداد از سوی کاربر لغو شود، ترجمیتو مقدار ترجمه انجام شده را در قبال دریافت هزینه آن به علاوه ۱۰ درصد از هزینه کل سفارش به عنوان جریمه ناشی از لغو به کاربر تحویل می دهد. این مبالغ از کل هزینه دریافتی کسر و مابقی مبلغ به کاربر بازگردانده خواهد شد.

-ترجمیتو مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار موسسه نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا و … باشد، نخواهد داشت.

-ترجمیتو می تواند هر یک یا تمامی خدمات خود را طبق صلاحدید و بدون اطلاع رسانی فراگیر تعلیق، قطع و یا دچار تغییر کند. کاربران می توانند در مورد سفارشات پیشین اعتراض کنند و ترجمیتو ملزم است تمام هزینه پرداختی برای خدمات انجام نشده را به کاربر بازگرداند. در مواردی که بخش هایی از سفارش انجام شده است، مبلغ بازگردانده شده برای باقیمانده خدمات خواهد بود.

-در صورت اعتراض کاربر به کیفیت سفارش تحویلی، این اعتراض توسط ترجمیتو بررسی می شود و در صورت تایید، نسبت به بازپرداخت هزینه سفارش به کاربر توافق می گردد.

-ترجمیتو متعهد می گردد در صورت درخواست مورد تایید کاربر درباره انجام ویرایش، ظرف ۴۸ ساعت از تحویل سفارش اقدام کند.

-در هنگام ثبت سفارش از سوی کاربر، زبان و زمینه سفارش از کاربر پرسیده می شود. در صورتی که کاربر زبان و زمینه سفارش را اشتباه انتخاب و سفارش را پرداخت کند و این انتخاب اشتباه موجب تفاوت قیمت شود. ترجمیتو مسئولیتی در مورد انجام سفارش نخواهد داشت. 

ج- حفظ اطلاعات، محرمانگی و حق مولف

-کلیه مترجمین، پرسنل و مدیران ترجمیتو ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش مشتری هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

-تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه و بازخوانی شده متعلق به کاربر خواهد بود.

-ترجمیتو هیچ گونه بررسی در ارتباط با محتوای سفارش انجام نمی دهد و کلیه مسئولیت مرتبط با محتوای سفارش و ترجمه آن نظیر مغایرت با شعائر دینی، اخلاقی و عرفی جامعه، افشای اطلاعات محرمانه اشخاص حقیقی یا حقوقی و هرگونه مطلبی که ترجمه و نشر آن برخلاف قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، به عهده کاربر است. تمامی خدمات ترجمیتو مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است.

-کلیه حقوق وب سایت شامل متون، تصاویر و ویدئو ها متعلق به ترجمیتو است و کاربر تحت هیچ شرایطی مجاز به فروش، کپی برداری یا به اشتراک گذاشتن هیچ بخشی از محتویات وب سایت نیست.