تمام خدمات ترجمیتو مطابق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است.

برای ثبت سفارش کافی است بر روی قسمت ثبت آنلاین سفارش کلیک کنید و پس از انتخاب سرویس مورد نظر خود، فرم مربوط را تکمیل کرده و سفارش را به راحتی نوشیدن یک فنجان قهوه ثبت کنید! ما در ترجمیتو در کمتر از ۱۰ دقیقه سفارش شما را بررسی و پیش فاکتور را برای شما ایمیل می کنیم.

شما پس از مراجعه به ایمیل خود و مشاهده فاکتور، می توانید با مقایسه سطوح ارائه شده نسبت به انتخاب یکی از حالت های کیفی (طلایی، نقره ای، برنزی) متناسب با کیفیتی که نیاز دارید و یکی از حالت های تحویل (فوری، نیمه فوری، عادی) نسبت به پرداخت آنلاین و تکمیل سفارش اقدام کنید.

اگر با قیمت ها و یا زمان های تحویل مشکل داشتید حتما با ما تماس بگیرید. پس از پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب، ترجمیتو با حساسیت بالا بهترین مترجم متخصص و متناسب با سفارش شما را انتخاب کرده و سفارش را به ایشان می سپارد. مترجم موظف است سفارش را با بالاترین کیفیت ممکن انجام داده و دقیقا سروقت تحویل دهد.

ترجمیتو استانداردهای بین المللی را رعایت می کند و پروژه را به صورت بخش به بخش از مترجم تحویل می گیرد، ارزیاب ها و کارشناسان حرفه ای ما هر بخش را به دقت بررسی و بازبینی می کنند و در صورت درخواست مشتری بخش های تایید شده را تحویل می دهند.

در آخر پس از تایید کیفیت کار توسط کارشناسان خبره و ضمانت کیفیت توسط ترجمیتو، پروژه کامل شده تحویل نهایی می شود. اگر به هر دلیلی در تحویل تاخیر داشته باشیم متعهد به پرداخت خسارت هسنیم. ترجمیتو سفارش ها را متناسب با سطح پرداختی گارانتی کیفیت می کند.

ما همه تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به کار گرفته ایم، پس آسوده خاطر به ترجمیتو اعتماد کنید…