شرایط استخدام مترجم در ترجمیتو – مترجمین محترم، در صورت تمایل به همکاری مداوم و فعال با ترجمیتو، ابتدا شرایط استخدام مترجم را به دقت مطالعه کنید. بهتر است تنها در صورت دارا بودن شرایط ذکر شده در آزمون آنلاین ترجمیتو شرکت کنید؛ قطعا داشتن ویژگی ها و شرایط زیر، باعث رشد و بالندگی شما در حرفه تان خواهد شد و تجربه کاری رضایت بخشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. ترجمیتو مترجمینی را که دارای ویژگی های زیر هستند در اولویت قرار می دهد و همکاری خود با آنها را به صورت مداوم ادامه خواهد داد.

 

ترجمیتو از شما به عنوان یک مترجم حرفه ای انتظار دارد: 

– با وجدان، متعهد، مسئولیت پذیر و فعال باشید.

– مهارت لازم برای ترجمه و تایپ همزمان را داشته باشید.

–  توانایی ترجمه حداقل ۲۰۰۰ کلمه را به صورت روزانه داشته باشید.

– به کامپیوتر شخصی و اینترنت پر سرعت دسترسی مداوم داشته باشید.

– یک شماره حساب بانکی و یک شماره کارت معتبر به نام خود داشته باشید.

–  ترجمه را با کیفیت بسیار عالی، به صورت تایپ شده و در زمان تعیین شده تحویل دهید.

– به پیام ها، ایمیل ها و تماس هایی که از طرف ترجمیتو دریافت می کنید به سرعت و با دقت پاسخ دهید.

 

شرایط استخدام مترجم

 

از طرف دیگر، ترجمیتو از مترجمین محترم در خواست می کند که از انجام موارد زیر به هر نحوی اجتناب کنند. تشخیص انجام هر یک از موارد زیر از سوی مترجم، صرف نظر از مدت و حسن همکاری مترجم مورد نظر با ترجمیتو، به منزله تخلف جدی در نظر گرفته خواهد شد.

 

– حذف قسمت هایی از متن یا خلاصه سازی ترجمه

– واگذاری پروژه ترجمه توسط مترجم به شخصی دیگر بدون اطلاع ترجمیتو

– عدم احترام به حقوق مولف و انتشار متن اصلی یا ترجمه آن برای مقاصد شخصی مترجم

– استفاده از ترجمه ماشینی به هر نحو (حتی اگر متن ترجمه شده با نرم افزار از نظر معنا و نگارش مشکلی نداشته باشد، با توجه به قوانین حاکم بر صنف مترجمین ایران، استفاده از ترجمه ماشینی تخلف محسوب می شود و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت) 

 

ما اطمینان داریم که مترجمین محترم و حرفه ای از تاثیر سوء موارد فوق بر وجهه خود و ترجمیتو کاملا آگاهی دارند و هرگز این اعتماد دو طرفه را خدشه دار نخواهند کرد.

لازم به ذکر است تمامی ترجمه های ارائه شده از جانب مترجمین محترم توسط کارشناسان ترجمیتو، بررسی و بازبینی می شوند و هیچ یک از ترجمه ها بدون تایید تیم کارشناسی ترجمیتو برای کاربران ارسال نمی شوند. بنابراین توجه داشته باشید که تنها در صورت تحویل ترجمه با کیفیت مناسب و در زمان تعیین شده، همکاری بلند مدت و مداوم بین شما و ترجمیتو امکان پذیر خواهد بود.

مترجمین محترم در صورتی که بخش مراحل استخدام مترجم و شرایط استخدام مترجم را با دقت مطالعه کردید، می توانید جهت آغاز مراحل استخدام، فرم استخدام مترجم را تکمیل و ارسال کنید.