مراحل استخدام مترجم – مترجمین محترم، در صورت تمایل به همکاری با ترجمیتو می توانید فرم موجود در بخش استخدام مترجم را تکمیل کرده و نسبت به ارسال آن اقدام کنید. بخش امور مترجمین پس از بررسی اطلاعات و نتیجه آزمون های شما، در صورتی که دارای شرایط مطلوب برای استخدام باشید و نیز بتوانید ترجمه ای با کیفیت مناسب و در زمان تعیین شده ارائه دهید، از شما برای همکاری، دعوت به عمل خواهد آورد. قطعا اگر به صورت فعال با ما همکاری داشته باشید و به صورت مداوم مهارت های خود را ارتقا دهید، شاهد تجربه کاری حرفه ای و بی نظیری با ترجمیتو خواهید بود.

مراحل استخدام مترجم

مراحل استخدام مترجم:

تنها از طریق ثبت نام ابتدایی و انجام آزمون تستی آنلاین، می توانید به تایید اولیه ترجمیتو برسید. بعد از تکمیل و ثبت اطلاعات، رمز ورود به صفحه آزمون آنلاین به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. شما می توانید با استفاده از رمز ورود خود به قسمت پنل مترجمین مراجعه کرده، و با وارد کردن رمز وارد صفحه آزمون آنلاین و رایگان ترجمیتو شوید. به این نکته توجه داشته باشید که تنها یک مرتبه در ماه می توانید در این آزمون شرکت کنید، بنابراین در صورتی که دارای شرایط لازم و زمان کافی برای شرکت موفقیت آمیز در آزمون هستید، وارد قسمت آزمون آنلاین شوید. چنانچه موفق به ورود به این قسمت نشدید می توانید از مرورگرهای دیگر استفاده کنید یا از قسمت تماس با ما مشکل خود را با تیم پشتیبانی ترجمیتو در میان بگذارید. تیم پشتیبانی ترجمیتو همه روزه آماده کمک و پاسخگویی به سوالات شما است. 

تمامی اطلاعات مربوط به مراحل استخدام مترجم از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد، چنانچه ایمیلی از طرف ترجمیتو دریافت نکردید، قسمت “spam” ایمیل خود را بررسی کنید.

مترجمین محترم لطفا ابتدا تمامی مراحل استخدام مترجم را به طور کامل و با دقت مطالعه کرده و سپس با حوصله مراحل را تکمیل کنید. پس از شرکت در آزمون آنلاین چنانچه حداقل امتیاز مورد نظر تیم امور مترجمین را کسب کرده باشید با شما تماس خواهیم گرفت.

بعد از تکمیل مراحل استخدام مترجم و پذیرش نهایی، ایمیلی با عنوان “پذیرش به عنوان مترجم” برای شما ارسال خواهد شد. فایل قوانین و مقررات همکاری با ترجمیتو نیز در پیوست همان ایمیل برای شما ارسال می شود.

همکاری ترجمیتو با شما بلافاصله بعد از پذیرش در آزمون تستی آنلاین، آزمون تشریحی و نیز تایید مدیریت امور مترجمین آغاز خواهد شد. ترجمیتو مزایای منحصر به فردی برای مترجمین خود در نظر گرفته است که از میان این مزیت ها می توان به ترافیک کاری مطلوب در تمام مقاطع سال، پرداخت حق الزحمه در زمان تعیین شده و ارائه صورت حساب، رده بندی مترجم ها و افزایش حق الزحمه مترجمین بر اساس تبحر آنها، افزایش دستمزد مترجم های پرکار به صورت مداوم، ارسال متون بر اساس مهارت مترجم و همکاری همیشگی و بدون محدودیت اشاره کرد. مترجمین ترجمیتو در تمام مقاطع سال حتی فصل تابستان نیز ترافیک کاری قابل قبولی خواهند داشت. 

مترجمین محترم در صورتی که بخش شرایط استخدام مترجم و مراحل استخدام مترجم را با دقت مطالعه کردید، می توانید جهت آغاز مراحل استخدام، فرم استخدام مترجم را تکمیل و ارسال کنید.