خلاصه نویسی کتاب و مقاله

– خلاصه نویسی دقیق کتاب و مقاله به زبان انگلیسی

– خلاصه نویسی دقیق کتاب و مقاله به زبان فارسی

 

در حقیقت، خلاصه نویسی به نوعی مهارت نگارشی اطلاق می‌شود و در زمینه کارهای پژوهشی و گزارش نویسی بسیار مفید و پرکاربرد است. با توجه به تعدد و فراوانی آثار و نوشته‌ها، و وجود منابع زیاد تحقیقاتی، محققان و اعضای جوامع علمی نیاز دارند تا چکیده ای از منابع مورد نیاز را در تحقیقات و پژوهش های خود به کار ببرند. از سویی خواندن و ترجمه همه منابع و کتب مختلف، کاری زمان بر است و از سوی دیگر هزینه های سنگینی را به همراه دارد. مترجمین ترجمیتو دارای تخصص و مهارت فوق العاده ای در زمینه خلاصه نویسی، ترجمه و نگارش صحیح چکیده ها هستند و می توانند با بررسی متون مختلف، خلاصه ای روان و دقیق را، از آنچه شما نیاز دارید در اختیارتان قرار دهند.

 

 

 

 

خلاصه نویسی دقیق کتاب و مقاله به زبان انگلیسی

در این بخش، ترجمیتو از مترجمانی بهره می برد که دارای قلم قوی در نگارش هستند و به زبان و ادبیات انگلیسی تسلط کامل دارند. مقالات و کتب خلاصه شده در این بخش از اصول نگارش آکادمیک پیروی کرده و بسیار دقیق و مورد قبول جوامع و داوران علمی در سراسر جهان هستند. در ضمن قیمت خدمات خلاصه نویسی ارائه شده در بخش خلاصه نویسی به زبان انگلیسی، تاحدودی بالاتر از خدمات خلاصه نویسی به زبان فارسی است.

در حالت دیگری مترجمین ترجمیتو متون و مقالات فارسی را مطالعه می کنند و پس از جمع آوری مطالب مهم و مورد نیاز اقدام به ترجمه خلاصه بدست آمده می کنند. در این صورت شما خلاصه ای از کتب و مقالات فارسی با ترجمه انگلیسی در اختیار خواهید داشت.

 

خلاصه نویسی دقیق کتاب و مقاله به زبان فارسی

در خلاصه نویسی متون و کتب به زبان فارسی نیز دو حالت کلی وجود دارد، در حالت اول مترجمین با تجربه ترجمیتو در ابتدا مقالاتی را در زمینه مورد نظر مشتریان، به زبان انگلیسی مورد مطالعه قرار می دهند و سپس خلاصه ای از مطالب مفید را از مقالات استخراج کرده و با زبانی گویا و سلیس به نگارش در می آورند.

در حالت دوم مقالات و کتب فارسی با دقت مطالعه شده و بصورت بسیار حرفه ای خلاصه می شوند. اینکه یک متن چه اندازه خلاصه شود در اختیار مشتریان محترم است اما کارشناسان خبره ترجمیتو با تبحر خاصی متون را به نحوی تلخیص می کنند که ضمن حفظ اصول و نکات مهم محتوا، به اندازه کافی مفید و خلاصه شوند.

 

 

 

ترجمیتو یعنی قیمت باور نکردنی

ترجمیتو یعنی کیفیت عالی

ترجمیتو یعنی تحویل فوری